Оренда посуду в оренду

Оренда посуду

Секрет успішної організації будь-якого заходу криється в продуманих деталях. Мало придумати концепцію і забезпечити гостям цікаве проведення часу, потрібно приділити час дрібницям, про які так одразу й не пригадаєш. Зате в розпалі свята або вже на етапі збору відгуків можна дізнатися багато неприємного про рівень організації, якщо знехтувати цими нюансами.

Читати далі…
<! – more ->

Одним з важливих аспектів для банкету, для весілля, для фуршету або будь-яких інших подій, які передбачають велику кількість гостей, є якісний посуд. Він повинна вписуватися в концепцію заходу, підходити під всі деталі інтер’єру, бути новим або виглядати як новий. Погодьтеся, що на розкішному бенкеті звичайні домашні тарілки “в квіточку” виглядатимуть безглуздо. Велику роль також відіграють столові прилади, посуд для приготування та подачі страв. Оренда посуду в Києві стане найкращим рішенням для організацій, що бажають заощадити час і фінанси.

Де орендувати посуд?

Прокат посуду в Києві і Україні пропонує компанія RentPro. Ми здійснюємо комплексне забезпечення будь-яких заходів, незалежно від рівня, складності, тематики та інших факторів. Доступні ціни, широкий асортимент якісної посуду і великий досвід в сфері кейтерингу – приводи почати співпрацю з нами.
Ми пропонуємо:

-порцеляновий посуд;
-скляний посуд;
-столовий прилади;
-вази;
-Посуд для фуршету – дзеркало, крижаний стіл, чафіндіш, ікорниці, кришки, підноси і т.д;
-диспенсери, турки, сотейники, каструлі і т.д;

Оренда посуду для кенді бару, для солодкого столу та інших напрямків – дозволить вам відволіктися від вирішення цього питання і зосередитися на інших організаційних завданнях. Делегуйте прокат посуду на професіоналів і ви отримаєте найкращий результат в короткі терміни.

Що дає оренда посуду?

Оренда посуду для кейтерингу знімає з вас такий клопіт:

перевірка якості кожної тарілки і інших приладів – це візьмуть на себе фахівці RentPro;
годинну походів по магазинах і підбору посуду можна перетворити в одну заявку в нашу компанію. Озвучте концепцію заходу і ваші вимоги, і ми підготуємо весь необхідний посуд;
куди подіти куплені предмети після закінчення заходу? Тепер це не ваша турбота! RentPro самостійно організовує доставку і забере весь посуд, коли вона перестане бути вам необхідною.
Оренда посуду для заходів від RentPro дозволить заощадити ваш бюджет, а також час і нерви.
Ваші гості неодмінно оцінять ретельний підхід до вибору підрядника, так як ми гарантуємо професійне обслуговування і дотримання ваших побажань. Коли всі дрібниці продумані, атмосфера свята стає ще особливішою, адже кожен відчуває скільки зусиль і турботи було вкладено!