Оренда меблів в оренду

Оренда меблів

Практика показує, що чим більший захід у Києві та Україні, тим більше завдань лягає на плечі його організаторів. Щоб все було готово і враховано до призначених термінів, важливо вибирати надійних постачальників для співпраці. Тільки це допоможе вам отримати хороший результат і зібрати масу захоплених відгуків про свій захід.

Читати далі…

Оренда меблів – оптимальне рішення, якщо ви не хочете витрачатися на її покупку заради одного вечора. Це особливо актуально для компаній, які періодично організовують великі зустрічі, семінари, корпоративні свята. Кожен з форматів вимагає різного підходу і обстановки.

Де взяти меблі в оренду?

Компанія RentPro комплексно забезпечує заходи будь-якої специфіки і масштабу. Наші клієнти отримують високу якість реалізації всіх запланованих завдань, дотримання термінів і професійний підхід. Ми спеціалізуємося на оренді меблів в Києві, посуду, електрообладнання та інших необхідних предметів для успішних презентацій, виставок, вечірок і заходів іншого роду.

Щоб все пройшло на вищому рівні, важливо продумати якомога більше деталей. Меблі, реквізит, декор та інші нюанси повинні повністю відповідати концепції вашого заходу. А оренда меблів для заходів – ключовий пункт в списку підготовки, і нехтування ним загрожує неприємними інцидентами протягом свята.

З RentPro ви можете бути впевнені в успіху!

Замість того, щоб купувати дорогі товари, які по закінченню свята перестануть бути актуальними, ви можете взяти у нас в оренду:

  • – м’які меблі;
  • – столи;
  • – стільці;
  • – LED-меблі;
  • – барні меблі;
  • – меблі з ротанга;
  • – LOFT меблі;
  • – шезлонги.

Наші менеджери врахують ваші вимоги і бюджет при підборі оптимального варіанту прокату меблів. Від вас вимагається лише кількість учасників заходу і загальні критерії підбору, наприклад стиль і колірна гамма. Всі інші клопоти ми візьмемо на себе! Ціни на оренду меблів у нас більш ніж доступні.

Фахівці компанії RentPro доставлять і встановлять замовлені орендовані меблі безпосередньо на місце проведення вашого заходу. Делегуючи нам це завдання, ви зможете розслабитися і зосередитися на інших питаннях, яких у організаторів чимало.